CATERING – POSIŁKI DLA SZKÓŁ, PRZEDSZKOLI I ŻŁOBKÓW

GOTOWANIE DLA NAJMŁODSZYCH TO JEDNA Z NASZYCH NAJWAŻNIEJSZYCH SUPERMOCY!

Doskonale rozumiemy specyfikę i szereg indywidualnych potrzeb w żywieniu dzieci w każdym wieku. Wiemy też jak trudno sprostać oczekiwaniom małych smakoszy. W końcu jesteśmy RODZICAMI CZWÓRKI DZIECIAKÓW! Mamy też pełną świadomość rosnących oczekiwań Rodziców dotyczących odżywiania dzieci i umiemy im sprostać.

Dlatego opracowaliśmy nasz autorski projekt WYBÓR, który zaspakaja potrzeby zarówno rodziców oczekujących w stołówce szkolnej tradycyjnej kuchni polskiej (w bardziej nowoczesnym, zdrowszym wydaniu), jaki i rodziców myślących o gotowaniu w sposób bardziej ekologiczny, szukający nowych smaków czy kuchni świata.

W naszym szkolnym menu codziennie oferujemy wybór między tymi dwoma rodzajami posiłków dla dzieci. W szkołach, które obsługujemy, Rodzice mogą zakupić obiady dla swoich pociech z POZIOMU SMARTFONA, za pośrednictwem platformy www.kid-eat.pl.

W RODZINNEJ PRACOWNI KULINARNEJ zawsze kompleksowo opiekujemy się każdą kolejną szkołą, żłobkiem czy przedszkolem, aby jak najpełniej zaspokoić potrzeby dzieci, rodziców i kierownictwa placówki. Specjalizujemy się również w urządzaniu i zapewnieniu nowego wystroju stołówek szkolnych, które zamieniamy w przepiękne jadalnie.

PONIŻEJ URZĄDZONE PRZEZ NAS JADALNIE W SZKOŁACH, KTÓRE MAMY ZASZCZYT OBSŁUGIWAĆ:

Drodzy Dyrektorzy szkół, przedszkoli, żłóbków, przedstawiciele Rad Rodziców, Rodzice! Chcielibyście, abyśmy zaczęli gotować dla Waszej placówki?


SZKOŁY I PRZEDSZKOLA

Gotowanie dla najmłodszych to jedna z naszych najważniejszych SUPERMOCY! Dowiedz się więcej!

POSIŁKI DLA FIRM

Firmom małym i dużym dowozimy codziennie pyszne obiady dla pracowników. Dowiedz się więcej!

EVENTY I WESELA

Obsługujemy zarówno kameralne wydarzenia rodzinne – komunie, chrzty, jubileusze jak i duże bankiety. Dowiedz się więcej!