O nas

Jesteśmy małą rodzinną firmą i od 25 lat zajmujemy się gastronomią. Uwielbiamy gotować, dzielić się kulinarnymi wspomnieniami z dzieciństwa i smakami przywiezionymi z podróży i wyczytanymi w książkach! Firmą jesteśmy małą, ale RODZINKĄ, jak widzicie, całkiem sporą.

Czym jest dla nas gotowanie?

To przede wszystkim nasze wspomnienia smaków dzieciństwa. To powrót do ogrodu Babci Zosi, pachnącego dojrzałymi pomidorami. To wspomnienie plastrów miodu prosto z pasieki Dziadka Ambrożego. To serek topiony domowej roboty i pierogi z ruskim farszem, według przepisu Wujka Edzia, prosto ze Lwowa. Smaku tego farszu szukamy całe życie…

Nasze gotowanie to także poszukiwanie nowych przepisów, wyrafinowanych połączeń potraw i przypraw, które odnajdujemy podróżując, biesiadując z przyjaciółmi, czytając książki. 

Gotowanie to wreszcie najtrudniejsza misja – trafienie do wymagających podniebień DZIECI, które oddajecie Państwo pod naszą kulinarną opiekę. A jak sprostać ich oczekiwaniom – uczymy się na na własnym podwórku. Sami mamy czworo dzieci i nakarmienie naszych dość dużych i całkiem jeszcze małych smakoszy nie jest zadaniem łatwym, choć czasami nawet ta sztuka nam się udaje!

Ania Czekała

Moją największą pasją jest moja rodzina, wszyscy razem i każdy z osobna. W gotowaniu najbardziej kręci mnie wyrafinowane połączenie smaków i kolorów. W mojej pracy uwielbiam tworzenie kulinarnych wnętrz, aranżację stołów cateringowych, układanie kwiatów, ale także ozdabianie półmisków i talerzy, bo jak wiadomo – wszyscy jemy oczami. W wolnych chwilach, których nie ma zbyt wiele 🙂 kocham książki, dobre kino i poranki przy kawie na ukwieconym tarasie. Absolutnie uwiodła mnie również działalność społeczna i charytatywna, której oddaję się bez reszty i bez pamięci.

Moje motto:

…ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy…

Rafał Czekała

Gotowanie i myślenie o gotowaniu zajmuje mi większość dnia, na zmianę z myśleniem o nich, o moich bliskich…W gotowaniu najbardziej chyba pociąga mnie poszukiwanie nowych smaków podczas podróży i wdrażanie ich do potraw mojej kuchni. I naprawdę nie wiem jak znajduję czas na realizację swoich pozostałych pasji. W wolnych chwilach, które nie wiem skąd biorę, fotografuję, maluję i gram na gitarze. Lubię długie męskie rozmowy z najstarszym synem przy kominku, lubię wyzwania i trudne zadania. Lubię czytać, chyba najbardziej biografie, jestem ciekawy i głodny ludzi.

Moje motto:

… jeżeli Bóg chce Ci podarować prezent, to opakowuje go w problem


Rodzina jest dla nas najważniejsza, jest treścią i celem samym w sobie. Jesteśmy otwarci, troszkę zwariowani, ale szczerzy w tym co robimy, jesteśmy DLA WAS ! 

Naszym celem jest nie tylko najwyższa jakość posiłków, ale także serdeczne i uczciwe relacje z naszymi klientami, oparte na solidnych fundamentach zaufania i przejrzystej komunikacji.

Oferujemy Państwu szeroką gamę usług od obsługi przyjęć rodzinnych, cateringów okolicznościowych, eventów i bankietów, realizacji zamówień żywienia zbiorowego firm, na obsłudze placówek oświatowych skończywszy.


SZKOŁY I PRZEDSZKOLA

Gotowanie dla najmłodszych to jedna z naszych najważniejszych SUPERMOCY! Dowiedz się więcej!

POSIŁKI DLA FIRM

Firmom małym i dużym dowozimy codziennie pyszne obiady dla pracowników. Dowiedz się więcej!

EVENTY I WESELA

Obsługujemy zarówno kameralne wydarzenia rodzinne – komunie, chrzty, jubileusze jak i duże bankiety. Dowiedz się więcej!